portal osiedli, dzielnic i miast

Kolbudy - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Ogłoszenia » Forum » Kolektory słoneczne - oszczędź na ogrzewaniu
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Kolektory słoneczne - oszczędź na ogrzewaniu

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
dobresolary.pl 
   

Bywalec


Dołączył: Czw Lip 09, 2009 10:48
Posty: 37
Skąd: Gdańsk

PostWysłany: Czw Lip 09, 2009 10:51    Temat postu: Kolektory słoneczne - oszczędź na ogrzewaniu

Witam
Jeśli mieszkacie w domku i chcecie oszczędzić na kosztach ogrzewania wody dzięki instalacji kolektorów słonecznych zapraszam na moją stronę internetową aby poznać pełną ofertę.

Kompletny system solarny (kolektory, zasobnik ciepłej wody 200 l, sterowanie) już od 6.990 zł - inwestycja zwraca się już nawet po 4-5 latach!

Sprzedajemy, montujemy i serwisujemy urządzenia solarne. W ofercie kolektory firm Viessmann, Hewalex i Roto.

zapraszam

http://www.dobresolary.pl, tel 058/ 300 1 300
_________________
Dobre Solary - energia słoneczna dla Twojego domu.
7994026
Deksik 
   

Zaglądajacy


Wiek: 41
Dołączył: Wto Kwi 09, 2013 10:46
Posty: 17
Skąd: Morena Park

PostWysłany: Śro Kwi 10, 2013 11:49    Temat postu: Re: Kolektory słoneczne - oszczędź na ogrzewaniu

super sprawa
manuka 
   

Zaawansowany Forumowicz


Dołączył: Wto Gru 10, 2019 0:10
Posty: 315
Skąd: stąd

PostWysłany: Nie Sty 12, 2020 3:58    Temat postu: Re: Kolektory słoneczne - oszczędź na ogrzewaniu

Szczerze mówiąc bardziej rozważam montaż paneli fotowoltaicznych.
papilotek 
   

VIP


Dołączył: Wto Gru 10, 2019 2:58
Posty: 504
Skąd: stąd

PostWysłany: Nie Sty 12, 2020 21:58    Temat postu: Re: Kolektory słoneczne - oszczędź na ogrzewaniu

Mnie również bardziej interesują panele fotowoltaiczne. Ceny prądu ciągle rosną, więc tutaj przydałyby się oszczędności. Czytałam, że możliwe jest otrzymanie dofinansowania z programu "Mój prąd". Kwota jest spora, więc warto się starać. Szukałam już wstępnie wykonawców, paneli oraz konstrukcji pod panele solarne https://el-sun.pl/. Oferta El Sun zwróciła moją uwagę, bo kompleksowo podchodzą do instalacji fotowoltaicznej. Teraz jeszcze muszę wypełnić wniosek o dofinansowanie. Z tego co się dowiadywałam koszty powinny się zwrócić po około 5 latach.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama