portal osiedli, dzielnic i miast

Kolbudy - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » co sądzicie o serii kosmetyków AA
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

co sądzicie o serii kosmetyków AA

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Kasia856 
   

Stały bywalec


Dołączył: Śro Wrz 03, 2014 13:23
Posty: 81
Skąd: Gdynia-Miszewko

PostWysłany: Pon Paź 10, 2016 16:56    Temat postu: co sądzicie o serii kosmetyków AA

Niedawno zwróciłam uwagę na serię kosmetyków leczniczych AA. Są one produktami firmy Euro Fragrance, która wprowadziła na rynek kilka znanych marek. Co ważne produkty AA są polecane przez ich użytkowników. Dużo pozytywnych opinii można spotkać na forach poświęconych zdrowiu, zwłaszcza dolegliwościom dermatologicznym. Maseczki, mydła i kremy do pielęgnacji ciała, na rozstępy, kojący podrażnioną skórę, regenerujący czy dla dzieci nawet poleca się je dla noworodków na ciemieniuchę http://rossmann.pl/forum/tabid/471/aft/111/afpg/3/Default.aspx . To są produkty które nie uczulają i łagodzą dolegliwości. Wiem to sama bo też z nich korzystam. A wy co sądzicie o tych kosmetykach ?
Izumii 
   

Bywalec


Wiek: 36
Dołączył: Wto Paź 10, 2017 10:19
Posty: 33
Skąd: Dolny Sopot

PostWysłany: Śro Mar 07, 2018 14:03    Temat postu: Re: co sądzicie o serii kosmetyków AA

ja lubię od nich takie żele do mycia twarzy z algami.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama