portal osiedli, dzielnic i miast

Kolbudy - Forum

Pogaduchy z sąsiadami - bez wychodzenia z domu!
Primary Navigation


FAQFAQ    SzukajSzukaj    ProfilProfil    Zaloguj się, by sprawdzić wiadomościZaloguj się, by sprawdzić wiadomości    RejestrujRejestruj    ZalogujZaloguj   
www.MojeOsiedle.pl » Gorące tematy » Forum » Profesonalna promocja
Napisz nowy temat Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat     

Profesonalna promocja

     Odpowiedz do tematu    
Autor Wiadomość
Emillka 
   

Stały bywalec


Dołączył: Pon Cze 24, 2013 18:28
Posty: 79
Skąd: Stąd

PostWysłany: Sob Paź 08, 2016 22:26    Temat postu: Profesonalna promocja

Zastanawiam się nad wypromowaniem nowej marki i nie wiem od czego zaczac. Duzo na ten temat czytam, ale czytanie to jedno, praktyka drugie, a wprowadzanie pomysłów w czym to jeszcze inna kwestia. A zatem - od czego należałoby zacząć (poza stroną www, bo to "oczywista oczywistość Smile) Strona internetowa jest bardzo potrzebna i wręcz konieczna - to już wiem, jednak bardziej zależy mi na działaniach spoza internetu lub tez takich które nie sprawdzają się li tylko do internetu. Oczywiście doceniam jego olbrzymi potencjał, ale w niektórych branżach po prostu trzeba działać "całościowo" (a może nawet dotyczy to każdej branży). W każdym razie zastanawiam się nad podjęciem współpracy z firma tego rodzaju jak ta agencja pr Czy to Waszym zdaniem kierunek w dobrym kierunku? Czy macie jakieś inne pomysły? Jeśli tak to koniecznie się nimi podzielcie.
Olaaa90 
   

Aktywny Forumowicz


Dołączył: Śro Wrz 06, 2017 8:59
Posty: 207
Skąd: Warszawa

PostWysłany: Czw Kwi 19, 2018 9:05    Temat postu: Re: Profesonalna promocja

Na przykładzie trenera sportowego:

Jak się jest trenerem, to trzeba zadbać o znalezienie klientów. A wiadomo, że w dzisiejszych czasach bez zaistnienia w sieci jest to bardzo trudne. Ja czytałam, że fajne i pomocne jest rejestrowanie się w katalogach i bazach. No i tak trafiłam pod ten adres: https://lepszytrener.pl/trening-personalny
Polecam wszystkim zajrzeć - rejestracja jest darmowa, a ja od razu mam więcej klientów i klientek Smile
Anka78 
   

Stały bywalec


Wiek: 45
Dołączył: Śro Wrz 03, 2014 13:57
Posty: 72
Skąd: Miastko

PostWysłany: Sob Gru 08, 2018 10:29    Temat postu: Re: Profesonalna promocja

Samo założenie strony internetowej jeszcze wiosny nie czyni. By odniosła ona sukces niezbędne jest współdziałanie ze specjalistom od e-marketingu i SEO. Czynności te powinny być skorelowane z odpowiednia treścią strony. Dobór słów kluczowych, fraz istotnych dla wyszukiwarek. Potem dopiero można rozpocząć działania promujące stronę. Myślę, że jeśli nie masz dużego doświadczenia w tej dziedzinie to lepiej zlecić komuś. Nazwę znam i na pewno znajdziesz tam fachową pomoc jeśli chodzi o webdesign jak i inne kwestie. Mogę też polecić tę agencję marketingową New Project Łódź ( http://www.newproject.biz.pl ) zajmującej się zarówno podwykonawstwem w zakresie wyspecjalizowanego link building i marketingu szeptanego jak i kompleksową obsługą zapewniającą skuteczne SEO i usługami copywriter.
Odpowiedz do tematu Strona 1 z 1
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat


 
Możesz pisać nowe tematy
Możesz odpowiadać w tematach
Możesz zmieniać swoje posty
Możesz usuwać swoje posty
Możesz głosować w ankietach

Portal www.MojeOsiedle.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść wypowiedzi zamieszczanych przez użytkowników serwisu. Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną.
Copyright © www.MojeOsiedle.pl 2001-2024   Forum Dyskusyjne MOJE OSIEDLE, DZIELNICA i MIASTO
Załóż forum  |   Kontakt  |   O nas  |   Regulamin   |  Reklama